Wybierz:

Xiaomi

Drony Xiaomi to jedna z ciekawszych propozycji na rynku dronów. Firma Xiaomi, znana przede wszystkim z produkcji telefonów komórkowych i inteligentnych urządzeń domowych, postanowiła wejść również na rynek dronów i odniosła w tym sukces.

Xiaomi oferuje szeroką gamę modeli, od podstawowych i przystępnych cenowo, po bardziej zaawansowane i profesjonalne. Drony Xiaomi charakteryzują się przede wszystkim swoją estetyką i eleganckim designem. Urządzenia te są również wyposażone w kamery wysokiej rozdzielczości, dzięki którym pozwalają na rejestrowanie nie tylko pięknych i ostrych zdjęć, ale również filmów w jakości 4K.

 

Drony Xiaomi posiadają również szereg innych funkcji, takich jak automatyczne planowanie trasy, tryb Follow Me, czy też inteligentne zabezpieczenia przed kolizjami. Dzięki tym funkcjom, drony Xiaomi są łatwe w obsłudze i pozwalają na swobodne i bezpieczne loty.

 

Jednak, tak jak w przypadku innych dronów, również dron Xiaomi spotykają się w końcu z dniem w którym chcesz go sprzedać. Powodów może być wiele, chęć zakupu nowszego modelu, uszkodzenie czy też po prostu zwyczajnie jest już niepotrzebny. W związku z tym Skup dronów jest doskonałym rozwiązaniem. Elektroskup specjalizuje się w skupie dronów Xiaomi oraz innych marek. Dzięki temu można pozbyć się niepotrzebnego sprzętu, a jednocześnie otrzymać szybką wypłatę w 48h od odebrania urządzenia, którą można przeznaczyć na zakup nowego drona lub innych produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry