Skup dronów

Chcesz sprzedać drona, który już nie jest Ci potrzebny? Skorzystaj z naszego skupu i zrób to w mgnieniu oka - całość opiera się na kilku prostych krokach. Elektroskup to miejsce w którym szybko pozbędziesz się swojego drona w przyzwoitej cenie, a cały przebieg sprzedaży będzie dla Ciebie przyjemny i szybki. Automatyczna wycena drona, przyzwoite stawki oraz bezpieczne transakcje to kilka z kluczowych elementów, którymi kieruje się marka Elektroskup. Odkupujemy codziennie mnóstwo elektroniki w tym drony. Jeśli chcesz sprzedać swój, to jesteś we właściwym miejscu.

Skup dronów nowych i używanych - Kupimy Twojego drona 

Skup dronów online w Elektroskupie to wygodna opcja dla każdego kto chce się pozbyć swojego drona lub wymienia go na nowszy model. Nasza platforma pozwala Ci na samodzielną wycenę sprzedawanego przez siebie drona wybierając jego markę, stan oraz parametry. Skorzystaj z konfiguratora w wybranym przez siebie modelu drona i poznaj gwarantowaną cenę natychmiast. Po naszym odbiorze Twojego urządzenia oraz zatwierdzenia wybranego stanu i pozostałych opcji w konfiguracji natychmiast otrzymasz przelew na wybrane przez siebie konto bankowe. Zyskaj na czacie i postaw na gwarantowaną wpłatę w 48h po zatwierdzeniu urządzenia.

Skup używanych dronów - marki

W Elektroskup głównie skupujemy marki takich dronów jak:

DJI,
Xiaomi,

Marki dronów, których nie ma na powyższej liście, również mogą być dla nas interesujące, dlatego w przypadku innej marki zapraszamy do kontaktu indywidualnie.

Skup dronów elektroskup.pl

Zdobądź pieniądze na nowego drona, sprzęt lub inne wydatki, sprzedając nam to, czego już nie potrzebujesz. Elektroskup to świetne miejsce na pozbycia się niechcianych przedmiotów z domu w ekologiczny sposób. Jesteśmy rzetelną i wypłacalną firmą - zapłaciliśmy blisko 3,5 mln złotych sprzedawcom w naszym skupie. Zaufanie tych osób jest dla nas bardzo ważne. Miło nam będzie, jeśli do nich dołączysz.

Szybko i bezpiecznie

Wiele osób inwestuje w te urządzenia, jednak po pewnym czasie decyduje się na ich sprzedaż. Skup dronów to doskonała opcja dla tych, którzy chcą pozbyć się swoich dronów, zamieniając je na gotówkę.

W skupie dronów, klienci mogą sprzedać swoje urządzenia w stanie bardzo dobrym, dobrym lub dostatecznym. Skup przyjmuje zarówno nowe, jak i używane drony.

Elektroskup oferuje szybką i prostą transakcję, polegającą na ocenie stanu drona przez sprzedającego, konfiguracje sprzedaży i wysyłkę. Klienci mogą liczyć na uczciwą i rzetelną wycenę swoich dronów, a także na szybką transakcję i wypłate środków na konto.

Aktualnie nic nie skupujemy w tej kategorii

Wyszukaj ponownie to co szukasz