1. Znajdź odpowiedni karton do wysyłki swojego urządzenia lub gry.
 2. Pamiętaj aby zachować po kilka centymetrów “luzu” od każdego boku kartonu w celu uniknięcia uszkodzenia przedmiotu podczas np: upadku paczki.
 3. Jeżeli opakowanie jest za duże użyj odpowiedniego wypełniacza tak aby przedmiot nie przemieszczał się w paczce podczas transportu
 4. Jeśli wysyłasz do nas kilka przedmiotów zadbaj o to by każdy z nich został osobno zabezpieczony i został oddzielony od siebie aby przedmioty się nie stykały.
 5. Zabezpiecz wszystkie części ruchome przedmiotu.
 6. Pamiętaj aby do każdego zamówienia dołączyć numer zlecenia.
Jak nadać paczkę?

Nadanie InPost Paczkomaty:

 • Jak wysłać paczkę paczkomatem?

Nadanie paczki w paczkomacie jest bardzo proste. Na ekranie dotykowym należy kliknąć „Nadaj przesyłkę” i wybrać opcję „Mam już paczkę ze specjalną etykietą”. W kolejnym kroku należy zeskanować kod kreskowy z etykiety (skanowanie odbywa się przy użyciu świecącego na czerwono skanera).
Dzięki skanowaniu paczkomat zyskuje informacje dotyczącą gabarytów paczki i otwarta zostaje specjalna skrytka, do której zmieści się nasza paczka. W paczkomatach niewyposażonych w skaner, należy wprowadzić kod nadania, który znajduje się na wydrukowanej etykiecie adresowej. Przesyłkę należy włożyć do tej skrytki i zatrzasnąć ją. Następnie na ekranie należy kliknąć opcję „Drukuj potwierdzenie” i to wszystko – paczka została nadana.

 • Jakie maksymalne wymiary przesyłki?

Podane wymiary to wymiary maksymalne wymiary jakie może mieć przesyłka, którą nadajesz. W przypadku gdy przekroczysz wymiary, opcja nadania nie będzie możliwa ponieważ skrytka InPost paczkomaty będzie za mała.

GABARYT B - 64 x 38 x 19 cm do 3 Kg
GABARYT C - 64 x 38 x 41 cm do 25 kg

Wysyłka Kurierem:

 • Wysyłając telefon, kontroler lub urządzenie małych rozmiarów użyj małego opakowania nie przekraczającego podanych wymiarów:

Wymiary: Suma wszystkich boków nie może być większa niż 6000 (określana wg wzoru: długość x szerokość x wysokość), waga: 5kg.

 • Wysyłając konsole, kierownicę lub inne większe urządzenie użyj większego opakowania nie przekraczającego podanych wymiarów:

Wymiary: Suma wszystkich boków nie może być większa niż 6000 (określana wg wzoru: długość x szerokość x wysokość), waga: 12kg.

Nadanie w Żabce:

 • Mała paczka ( telefony, kontroler, kamera gopro, małe przedmioty)

Wymiary: 15cm x 35cm x 35cm, waga 10kg

 • Duża paczka ( konsole, kierownica, inne większe przedmioty)

Wymiary: 50cm x 35xm x 35xm, waga 10kg

Ważne: Pamiętaj aby zapakować swoje urządzenie nie przekraczając podanych wymiarów, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia podczas transportu, proszę zapakować sprzęt w osobne pudełko oraz użyć wypełniacza np: papieru, gazet, foli bąbelkowej.