1. Znajdź odpowiedni karton do wysyłki swojego urządzenia lub gry.
  2. Pamiętaj aby zachować po kilka centymetrów “luzu” od każdego boku kartonu w celu uniknięcia uszkodzenia przedmiotu podczas np: upadku paczki.
  3. Jeżeli opakowanie jest za duże użyj odpowiedniego wypełniacza tak aby przedmiot nie przemieszczał się w paczce podczas transportu
  4. Jeśli wysyłasz do nas kilka przedmiotów zadbaj o to by każdy z nich został osobno zabezpieczony i został oddzielony od siebie aby przedmioty się nie stykały.
  5. Zabezpiecz wszystkie części ruchome przedmiotu.
  6. Pamiętaj aby do każdego zamówienia dołączyć numer zlecenia.


Wysyłka Kurierem:

  • Wysyłając telefon, kontroler lub urządzenie małych rozmiarów użyj małego opakowania nie przekraczającego podanych wymiarów:

Wymiary: Suma wszystkich boków nie może być większa niż 6000 (określana wg wzoru: długość x szerokość x wysokość), waga: 5kg.

  • Wysyłając konsole, kierownicę lub inne większe urządzenie użyj większego opakowania nie przekraczającego podanych wymiarów:

Wymiary: Suma wszystkich boków nie może być większa niż 6000 (określana wg wzoru: długość x szerokość x wysokość), waga: 12kg


Nadanie w Żabce:

  • Mała paczka ( telefony, kontroler, kamera gopro, małe przedmioty)

Wymiary: 15cm x 35cm x 35cm, waga 10kg

  • Duża paczka ( konsole, kierownica, inne większe przedmioty)

Wymiary: 50cm x 35xm x 35xm, waga 10kgWażne: Pamiętaj aby zapakować swoje urządzenie nie przekraczając podanych wymiarów.