Skup który pokochasz

Poznaj Elektroskup

Rozwijamy się dynamicznie

Od lat dostarczamy swoim klientom najlepsze rozwiązania w zakresie skupu telefonów, konsol, gier, dronów oraz innej elektroniki użytkowej.

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu i profesjonalnemu podejściu do klienta jesteśmy liderem w branży, która oferuje wygodny, prosty i szybki skup niepotrzebnych urządzeń.

Sprzedaj urządzenie w dobrej cenie

Dzięki nam, sprzedaż urządzenia jest prosta i może odbyć się nawet bez wychodzenia z domu. Oferujemy wygodny i łatwy proces sprzedaży oraz płatność nawet w ciągu 48h od momentu odebrania przez nas paczki z przedmiotem.

Dodatkowo zapewniamy w jednej z opcji darmowy odbiór przedmiotu pod wskazanym przez sprzedającego adresem, co jeszcze bardziej usprawnia cały proces sprzedaży.

Szybko i przyjemnie

Otrzymałeś nieudany prezent, masz problem ze zwrotem lub po prostu posiadasz niepotrzebny sprzęt, który jest wciąż wartościowy?

Dzięki nam możesz w najprostszy i przyjemny sposób zamienić sprzęt na pieniądze. Nie musisz martwić się wystawianiem przedmiotu, niecodziennymi telefonami, negocjacjami oraz innymi utrudnieniami w sprzedaży. Sprzedaj swój sprzęt u nas.

Dlaczego wybrać Elektroskup?

Wybór odpowiedniej firmy dla sprzedaży swojego urządzenia może być trudny. Jednakże, jeśli szukasz szybkiego, łatwego i profesjonalnego rozwiązania, to gwarantujemy, że jesteśmy idealnym rozwiązaniem.

Nasza bogata oferta skupu urządzeń, która cały czas się powiększa spełni wymagania nie jednego klienta.

Czy mogę Wam zaufać?

Oferujemy gwarantowaną cenę skupu, dzięki czemu masz pewność, że otrzymasz pieniądze zgodnie z wyborem w konfiguracji sprzedaży. Dzięki konfiguracji sprzedaż Twojego urządzenia jest prosta i szybka, a realizacja przelewu odbywa się do 48h od weryfikacji sprzedawanego urządzenia. Warunkiem gwarantowanej ceny jest realna ocena sprzedawanego przez Ciebie urządzenia w naszym skupie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do poznania niektórych opinii spośród setek naszych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszego konfiguratora w którym sam wycenisz i sprzedaży urządzenie w prosty i wygodny sposób. wróć do strony głównej